6 306,30 ₴
4 280 ₴
Показати оптові ціни
Аерофритюрниця Zeeegma Dual 9 л Black — це ідеальний помічник для тих, хто цінує час і здоров'я. Завдяки двом незалежним чашам по 4,5 літра, ви зможете одночасно готувати дві різні страви, що неабияк спростить процес приготування обіду для всієї родини. Страви готуються з використанням технології циркуляції гарячого повітря, що дає змогу зберігати їхній смак і структуру без додавання олії, знижуючи калорійність ваших улюблених страв.
Сенсорна панель керування дає змогу легко настроювати температуру від 60 до 200 °C і встановлювати таймер до 60 хвилин. Ваша їжа буде готова якнайшвидше, а завдяки оглядовим вікнам із підсвіткою ви зможете стежити за процесом без потреби відкривати прилад.
nbsp;
nbsp;
Аерофритюрниця Zeeegma Dual 9 л Black ідеально підходить для сімей, які прагнуть здорового харчування, а також для зайнятих людей, які цінують час і зручність. Вона стане чудовим вибором для тих, хто хоче готувати швидко, смачно та без зайвих калорій.
Ця модель також чудово підійде для шанувальників готувати різні страви, від картоплі фрі до риби й овочів, завдяки безлічі автоматичних програм. Ви зможете легко експериментувати з рецептами та тішити своїх близьких новими смаками!
nbsp;
Не проґавте можливість зробити приготування їжі зручнішим і здоровішим! Аерофритюрниця Zeeegma Dual 9 л Black — це ваш надійний помічник на кухні, який допоможе вам готувати смачні страви без олії, заощаджуючи час і сили. Замовте її прямо зараз і насолоджуйтеся здоровим харчуванням щодня!
✅ У нас величезний вибір товарів — кожен підбере саме те, що шукає!
✅ На кожен товар із нашого асортименту діє гарантія якості.
✅ Маємо великий досвід роботи з клієнтами в цій сфері.
✅ Наша мета — надати кожному клієнту максимальну якість і високий рівень обслуговування.
✅Кожен товар проходить перевірку на брак перед відправленням.✅
ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ:
Ми якісно та надійно пакуємо всі наші посилки, за збереження вмісту можете не турбуватися.
Дивіться наші інші оголошення.
Всім вдалих покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeegma |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімна чаша | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота | 401 мм |
| Глибина | 289 мм |
| Ширина | 363 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Набір для фондю | Ні |
| Дно, що не нагрівається | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Ручки для перенесення | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Pro Line |
| Потужність | 1700 Вт |
| Назва товару | JG Аерофритюрниця двокамерна безоливна Pro Line Zeeegma Dual 9 л чорна фритюрниця для смаження та запіка Prime/X |
| Загальний об'єм | 9 л (2 чаші по 4,5 л) |
| Особливості | Дві незалежні чаші, приготування без олії |
| Розміри | 40,1 × 36,3 × 28,9 см |
| Таймер | от 0 до 60 мин |
| Температурний діапазон | от 60 до 200°C |
| Тип | Аерофритюрниця |