9 099,30 ₴
Показати оптові ціни
Льодогенератор Lehmann Syowa стане вашим незамінним помічником у спекотні дні та на вечірках. Ви зможете швидко та легко готувати лід для охолодження улюблених напоїв, чи то соки, коктейлі, чи то просто вода. Цей прилад ідеально підходить для використання як удома, так і в офісі, створюючи атмосферу комфорту та затишку.
Уявіть собі, як ваші гості насолоджуються освіжними коктейлями з кубиками льоду, які ви приготували лише за кілька хвилин. Льодогенератор не тільки функціональний, але й стане стильним доповненням до вашого інтер'єру завдяки сучасному дизайну в чорному кольорі.
Льодогенератор Lehmann Syowa ідеально підходить для:
З льодогенератором Lehmann Syowa ви зможете насолоджуватися моментами радості та веселощів із друзями та сім'єю, не турбуючись про те, що лід закінчиться. Замовте його прямо зараз і створіть атмосферу свята у вашому будинку чи офісі!
✅ У нас величезний вибір товарів — кожен підбере саме те, що шукає!
✅ На кожен товар із нашого асортименту діє гарантія якості.
✅ Маємо великий досвід роботи з клієнтами в цій сфері.
✅ Наша мета — надати кожному клієнту максимальну якість і високий рівень обслуговування.
✅Кожен товар проходить перевірку на брак перед відправленням.✅
ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ:
Ми якісно та надійно пакуємо всі наші посилки, за збереження вмісту можете не турбуватися.
Дивіться наші інші оголошення.
Всім вдалих покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lehmann |
| Вид льоду | Кубикові |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Pro Line |
| Вага | 7,1 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців міс |
| Довжина кабелю | 2 метри |
| Місткість резервуара для води | 2 літри |
| Назва товару | JG Льодогенератор Lehmann 12 кг Pro Line 2 л автоматичний прилад для приготування кубиків льоду для будинку Prime/X |
| Особливості | Автоматичний прилад для приготування кубиків льоду |
| Продуктивність | до 12 кг льоду на день літр/хв |
| Розміри | 222 х 313 х 320 мм |
| Тип | Льодогенератор |
| Тип льоду | Кубиковий |
| Колір | Чорний |