3 145,80 ₴
Показати оптові ціни
Аерофритюрниця TEESA 3,2L — це ідеальне рішення для тих, хто хоче готувати швидко, смачно та корисно. За допомогою цієї мультипечі ви зможете тішити свою сім'ю хрусткою картоплею фрі, соковитим м'ясом та іншими улюбленими стравами, водночас мінімізуючи використання олії.
Аерофритюрниця TEESA призначена для всіх, хто цінує здоровий спосіб життя та смачну їжу. Завдяки 7 програмам приготування, ви зможете експериментувати з різноманітними стравами та тішити своїх близьких новими кулінарними шедеврами.
Основні функції аерофритюрниці містять:
Аерофритюрниця TEESA — це не просто кухонний прилад, а надійний помічник для всієї родини. Вона ідеально підходить для людей, які прагнуть до здорового харчування й хочуть готувати швидко й без зайвих зусиль.
З цією аерофритюрницею ви зможете готувати улюблені страви без олії, зберігаючи їхній смак і корисні властивості. Замовляйте TEESA DIGITAL AIR FRYER 3,2L Black вже сьогодні та відкрийте для себе світ здорового та смачного харчування!
✅ У нас величезний вибір товарів — кожен підбере саме те, що шукає!
✅ На кожен товар із нашого асортименту діє гарантія якості.
✅ Маємо великий досвід роботи з клієнтами в цій сфері.
✅ Наша мета — надати кожному клієнту максимальну якість і високий рівень обслуговування.
✅Кожен товар проходить перевірку на брак перед відправленням.✅
ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ:
Ми якісно та надійно пакуємо всі наші посилки, за збереження вмісту можете не турбуватися.
Дивіться наші інші оголошення.
Всім вдалих покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teesa |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне відкривання кришки | Ні |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Контейнер для зберігання масла | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Набір для фондю | Ні |
| Дно, що не нагрівається | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Ручки для перенесення | Так |
| Система зливу масла | Ні |
| Оглядове віконце | Ні |
| Термоізольований корпус | Так |
| Фільтр проти запаху | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Pro Line |
| Вага | 4,5 кг |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 1400 Вт |
| Назва товару | JG Аерофритюрниця TEESA 3,2L Pro Line Чорна для смаження без олії мультипіч для приготування їжі Prime/X |
| Особливості | Смаження без олії, 7 режимів приготування |
| Розмір | 3,2 л |
| Розміри | 300 x 340 x 340 мм |
| Тип | Аерофритюрниця |
| Колір | Чорний |
| Електроживлення | 220В; 60 Гц |