Дякуємо за відгук)
Будемо раді бачити вас ще у нашому магазині.
ціна, якість все гут, один мінус що на зв'язок виходять дуже тяжко...
На протяжении 6 дней не ответа не привета, обычно за это время уже получаешь заказ и не один, а здесь.... однозначного не рекомендую!
отлично
Компактная и удобная, муж очень доволен
Замовляла чоловічі кросівки, розмір підійшов ідеально. Дякую за оперативність.