Рекурсивний лук Man Kung MK-RB015 Black — оптимальний вибір для дітей, які хочуть познайомитися зі стрільбою з лука. Модель допомагає розвивати влучність, координацію рухів та інтерес до лучного спорту.
Лук виконаний зі скловолокна, завдяки чому відрізняється легкістю, міцністю та зручністю використання. Компактна конструкція робить модель комфортною для тренувальної та розважальної стрільби. Рекурсивна система забезпечує плавне натягування тятиви та стабільний постріл.
Модель підійде дітям від 10 років і розрахована для правшів.
Особливості:
- Рекурсивна конструкція
- Легкий і зручний
- Підходить для дітей
- Надійна та міцна конструкція
- Для правшів
Характеристики:
Тип: рекурсивний лук
Модель: MK-RB015
Початкова швидкість стріли: 25 м/с
Сила натягу: 18 lbs (8 кг)
Довжина Axle to Axle: 44" (111.76 см)
Максимальна довжина розтяжки: 24"
Висота бази: 7.5" (19.05 см)
Матеріал: скловолокно
Маса: 0.4 кг
Користувач: дитина
Колір: Black
Комплектація:
Лук Man Kung MK-RB015
Сагайдак для стріл
2 стріли зі скловолокна 24"
Напалечник для стрільби з лука
Крага
Виробник: Man Kung
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія: 12 місяців
Артикул виробника: MK-RB015-BK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Man Kung |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина лука | 111.76 см |
| Сила натягу | 8 кг |
| Швидкість польоту стріли | 25 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип лука | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал лука | Скловолокно |