Лук Man Kung RB015 — чудовий дитячий лук для розважальної стрільби та навчання основам стрільби з лука. Модель відрізняється простою та надійною конструкцією, зручністю у використанні та гарною комплектацією для початківців.
Традиційна конструкція лука забезпечує комфортну стрільбу та тривалий ресурс експлуатації. Лук підходить для правші та стане чудовим варіантом для активного відпочинку та знайомства з archery.
Особливості:
- Традиційна конструкція
- Легкий та зручний
- Дитяча модель
- Для правші
Характеристики:
Тип конструкції: традиційний
Початкова швидкість стріли: 25 м/с
Сила натягу: 18 lbs (8 кг)
Довжина лука: 44" (111.76 см)
Максимальна довжина розтяжки: 24"
Матеріал: скловолокно
Маса: 0.45 кг
Користувач: дитина
Колір: Green
Комплектація:
2 стріли
Сагайдак
Крага
Напальчник
Поличка для стріли
Цілик
Виробник: Man Kung
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Man Kung |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.45 кг |
| Довжина лука | 111.76 см |
| Сила натягу | 8 кг |
| Швидкість польоту стріли | 25 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип лука | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина розтяжки см | 24 |
| Матеріал лука | Скловолокно |