Лук Man Kung RB011 — чудовий дитячий лук для розважальної стрільби та навчання основам стрільби з лука. Модель відрізняється простою та надійною конструкцією, невеликою вагою і зручністю у використанні.
Традиційна конструкція лука забезпечує комфортну стрільбу та тривалий ресурс експлуатації. Лук підходить для правші та стане чудовим варіантом для активного відпочинку та знайомства з archery.
Особливості:
- Традиційна конструкція
- Легкий та зручний
- Дитяча модель
- Для правші
Характеристики:
Тип конструкції: традиційний
Початкова швидкість стріли: 25 м/с
Сила натягу: 15 lbs (6.8 кг)
Довжина лука: 51" (129.54 см)
Максимальна довжина розтяжки: 28"
Матеріал: скловолокно
Маса: 0.36 кг
Користувач: дитина
Колір: Green
Виробник: Man Kung
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія: 12 місяців
Артикул виробника: MK-RB011G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Man Kung |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.36 кг |
| Довжина лука | 129.5 см |
| Сила натягу | 6.8 кг |
| Швидкість польоту стріли | 25 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип лука | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина розтяжки см | 28 |
| Матеріал лука | Скловолокно |