Лук Man Kung RB010 — чудовий дитячий лук для розважальної стрільби та навчання основам стрільби з лука. Дана модель відрізняється простою та надійною конструкцією, невеликою вагою і зручністю у використанні.
Традиційна конструкція лука забезпечує комфортну стрільбу та тривалий ресурс експлуатації. Модель підходить для правші та рекомендується для навчання і активного відпочинку.
Особливості:
- Традиційна конструкція
- Легкий та зручний
- Дитяча модель
- Для правші
Характеристики:
Тип конструкції: традиційний
Початкова швидкість стріли: 24 м/с
Сила натягу: 15 lbs (6.8 кг)
Довжина лука: 44" (111.76 см)
Максимальна довжина розтяжки: 24"
Матеріал: скловолокно
Маса: 0.27 кг
Користувач: дитина
Колір: Green
Комплектація:
Лук Man Kung RB010
Сагайдак для стріл
2 стріли зі скловолокна
Рукавичка для стрільби з лука
Поличка для стріли
Приціл
Виробник: Man Kung
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Man Kung |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.27 кг |
| Довжина лука | 112 см |
| Сила натягу | 6.8 кг |
| Швидкість польоту стріли | 24 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип лука | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал лука | Скловолокно |