Лук Man Kung RB009 — чудовий дитячий лук для розважальної стрільби та навчання основам стрільби з лука. Дана модель відрізняється простою та надійною конструкцією, невеликою вагою і зручністю у використанні.
Традиційна конструкція лука забезпечує комфортну стрільбу та тривалий ресурс експлуатації. Модель підходить для правші та рекомендується для використання зі стрілами довжиною 26".
Особливості:
- Традиційна конструкція
- Легкий та зручний
- Дитяча модель
- Для правші
Характеристики:
Тип конструкції: традиційний
Початкова швидкість стріли: 19 м/с
Сила натягу: 10 lbs (4.5 кг)
Довжина лука: 36" (91 см)
Максимальна довжина розтяжки: 22"
Матеріал: скловолокно
Маса: 0.158 кг
Користувач: дитина
Комплектація:
Лук Man Kung RB009
Сагайдак для стріл
2 стріли зі скловолокна 26"
Напальчник
Мішень
Крага
Виробник: Man Kung
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Man Kung |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.158 кг |
| Довжина лука | 91 см |
| Сила натягу | 4.5 кг |
| Швидкість польоту стріли | 19 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип лука | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал лука | Скловолокно |