5 760 ₴
Beeman SIBE 10619 – нова лінійка пневматичних рушниць для розважальної стрільби.
Ергономічне ложе виготовлене з міцного полімеру та доповнене текстурованими вставками для надійного та комфортного утримання гвинтівки. Нарізний ствол виконаний зі збройової сталі, оснащений полімерним кожухом та інтегрованим саундмодератором, що забезпечує більш комфортну стрілянину.
Beeman SIBE 10619 - це пружинно-поршнева пневматична гвинтівка, що поєднує сучасний дизайн, зручність експлуатації та хорошу точність для тренувальної та розважальної стрільби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ствола | 470 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 365 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Додаткові | |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Прицільні пристосування | Фібероптичні нитки, Регульована прицільна планка з мушкою |
| Загальні | |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1160 мм |