Нож складной Skif Plus Varan Black (Варан, черный)
Varan — це складаний EDC-ніж, представник нової колекції ножів Skif Plus, представленої в 2022 році. Ніж відрізняється своїм агресивним дизайном.
Клинок профілю Clip Point виконаний з недорогої сталі марки 3Cr13, яка відрізняється хорошими показниками корозійної стійкості, а також простотою виправлення різальної кромки. Вилучається клинок за допомогою фліпера і надійно фіксується у робочому положенні сталевою пластиною замка Liner Lock. Ніж обладнаний системою шарикопідшипників, що сприяє легкому та плавному витягуванню клинка. Увігнуті спуски починаються майже з 1/3 від обуха, що у поєднанні з формою клинка та невеликим фальшлезом, забезпечує ножу хороші колючі та різальні якості.
Накладки на руків’я виконані зі склотекстоліту G-10, відомого своїми властивостями витримувати високі ударні навантаження, і має чіпку поверхню, що запобігає зісковзуванню.
Модель обладнана знімною однопозиційною кліпсою в положенні tip-up.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skif |
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 100 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина ножа | 200 мм |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Материал лезвия | 3Cr13MoV |
| Материал рукоятки | G10 |
| Назначение | Повседневный |
| Поверхность | Сатин |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 56 HRC |
| Тип | Складной |
| Цвет | Черный |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 86 мм |
| Толщина лезвия | 3.2 мм |